Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Şubat 2016

2022 Özürlü Maaşı Evrak Takibi

2022 Özürlü Maaşı Evrak Takibi

Devlet tarafından ülkemizdeki engelli vatandaşların geçimlerini sağlayabilmeleri ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri ve mağduriyet yaşamamaları amacı ile verilmekte olan 2022 özürlü maaşı için vatandaşların başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu’na gerçekleştirilmekte olan bu 2022 özürlü maaşı başvurusunda gerekli olan sağlık heyeti raporu ve kimlik bilgileri gibi hususların yer alması gerekmektedir. Ayrıca bu 2022 özürlü maaşı olanağından yararlanabilmeniz için mutlak suret ile Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

2022 Özürlü Maaşı Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde yer almakta olan evrak takibi uygulaması üzerinden 2022 özürlü maaşı evrak takibi işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu noktada internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması üzerinden 2022 evrak takibi işleminizi sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında vermiş olduğumuz ilgili evrak takibi uygulaması bağlantısına tıklamanız ve T.C. kimlik numaranız ile evrak kayıtlı yılı bilginizi girerek evrak ara seçeneğine tıklamanız evrakınızın durumunu öğrenebilmenize olanak sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

 1. HUBRIYE ISLEM diyor ki:

  ENGELI MAAS SORMA

  1. adem ispir diyor ki:

   Nezan maas alirim

   1. tahir öktem diyor ki:

    engeli maş nezaman albilirim

 2. HUBRIYE ISLEM diyor ki:

  RAPOR SONUCUNU SORMA

 3. erdican diyor ki:

  benim emekli maaşım kesildi şu anda ne yapabilirim ben çok zordurumdayım.

  1. admin diyor ki:

   Erdi bey kuruma müracaat ediniz.

 4. emine.demir diyor ki:

  ben 2013de 3 aylık özürlü maaşı alıyodum kesildi ve tekrar evrak güncellendi ve onaylandı denildi nezaman alabılırım acaba bı bılgi alabilirmyim iygünler

Yorum Yaz

Genel