Web sitemize hoşgeldiniz, 14 Şubat 2016

Rapor Görüntüleme

Rapor Görüntüleme

Sosyal Güvenlik Kurumunun vatandaşlara sunmakta olduğu hizmetleri, internetin oldukça yaygın ve aktif olarak kullanması sayesinde internet üzerinden oldukça kolay ve hızlı bir şekilde rapor görüntüleme işlemlerinizi gerçekleştirebilme olanağına sahipsiniz. Bu noktada internet üzerinden yapacağınız bu raporunuz ile ilgili görüntüleme işlemi ile rapor ödemelerine dair hem en güncel bilgileri alabilirsiniz hem de en detaylı bilgileri alabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

Rapor Görüntüleme Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması olan vizite giriş sistemi üzerinden T.C. kimlik numarası ve SSK sicil numarasını girerek rapor parası görüntüleme işlemlerinizi tamamlayabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Bu sayede en güncel ve en detaylı olarak raporunuz ile ilgili tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

Rapor Görüntüleme İçin : Buraya Bakınız

Etiketler:

Yorumlar

 1. ŞÜKRAN KOÇAK diyor ki:

  SAYIN YETKİLİ 13565814036TC KİMİK NO.LU,340001553571SİGORTA NO.LU KASIM ATAR, KEÇİÖREN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE İNGÜİNAL TEK TARAFLI KASIK FITIĞI AMELİYATI OLMUŞTUR 24-9-2013 DEN -3-10-2013 TARİHİNE KADAR İSTİRAHATLİDİR. BU RAPOR BİLGİLERİ SİGORTALININ PARASINI ALABİLMESİ İÇİN YETERLİ MİDİR, VEYA SİGORTALI RAPORUNU BİZzat mı GETİRMELİDİR , E MAİLİME LÜTFEN BİLDİRİNİZ, SAYGILARIMLA, ŞÜKRAN KOÇAK-KONSEVATUAR EVLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 2. hamdı kara diyor ki:

  SAYIN YETKILI 56602394702 tc numaralı esım emıne kara 1 ıncı ay 2012 tarıhınde almıs oldugu raporunu ordu mesudıye kaymakamlıgına verdık ancak kaymakamlık 22.02.2012 de vermıs hala bıze sonuc gelmedı sonuclar bu kadar gecıkırmı benım nasıl bır yol ızlemem gerekır SAYGILARIMLA HAMDI KARA

  1. admin diyor ki:

   Hamdi bey eşiniz sağlık sebeplerinden dolayı rapor aldıysa zaten bu sağlık kuruluşu tarafından oyomatik olarak SGK ya bildiriliyor.Kaymakamlık olayını anlamadım.

Yorum Yaz

Genel