Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Şubat 2016

Rapor Parası Ziraat Bankası

Rapor Parası Ziraat Bankası

Geçici iş göremezlik durumuna neden olan iş kazaları, meslek hastalıkları ve sağlık sorunları gibi durumlarda sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşlar için belirli bir süre olacak şekilde rapor verilmektedir. Sigortalı olarak çalışmakta olan vatandaşların, geçici iş göremezlik durumundan kaynaklı olarak almış oldukları raporun, iş veren tarafından Sosyal Güvenlik Kurumu’na elektronik ortam üzerinden göndermesi ile rapor parası alabilmektedirler.

Rapor Parası Ziraat Bankası Sorgulama

Bu noktada Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından verilmekte olan rapor parası Ziraat Bankası aracılığı ile vatandaşlara ulaştırılmaktadır. Vatandaşların raporlu oldukları dönemler olan geçici iş göremezlik durumlarında mağduriyet yaşamamaları ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacı ile verilmekte olan rapor parası ödemeleri online olarak sorgulanabilmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından verilmekte olan rapor parası Ziraat Bankası ile vatandaşlara verilmektedir. Bu noktada vatandaşlar online Sosyal Güvelik Kurumu uygulamaları üzerinden rapor parası yatmış mı, ne zaman yatacak, ne kadar yatacak ve hangi tarihte ne kadar yatmış gibi tüm rapor parası bilgilerine detaylı olarak ulaşabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

 1. Ahmet AY diyor ki:

  06.11.2013 tarihinde aldığım rapor gözüküyor fakat , 30.10.2013 tarihinde aldığım rapor gözükmüyor.işyeri 2. raporu önce onayladığı için 1. si girilemiyor . elden manuel yapılacakmış. sorun olurmu

 2. arif bayrak diyor ki:

  rapor parası yattımı . bilginiz için teşekkürler

 3. ömer diyor ki:

  iş grmemezlk raporm ne zmn alablirim

 4. ahmet diyor ki:

  engelli çocuğum var bunun için bez raporu çıkarttım.evrakları sgk ya teslim ettim..1.5 ay oldu hala parasını bankadan alamadım ne zaman alırım?

Yorum Yaz

Genel